Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
5

NIEMIEC Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

08.12. gościliśmy w naszej szkole Carstena – studenta z Niemiec, który przygotował dla uczniów klasy II H dwugodzinną lekcję języka niemieckiego o tematyce świątecznej. Spotkanie z Carstenem było wspaniałą okazją do poznania zwyczajów bożonarodzeniowych naszego zachodniego sąsiada oraz do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Zajęcia upłynęły w miłej atmosferze. Uprzejmie dziękuję Carstenowi za przygotowanie ciekawej lekcji, za pomysłowość oraz kreatywność, natomiast uczniom naszej szkoły za aktywność na zajęciach, wysoką kulturę osobistą oraz za serdeczność okazaną naszemu gościowi.

Mariusz Frąckowiak
nauczyciel języka niemieckiego

 

Dzisiaj 4 | Wczoraj 520 | Tydzień 3213 | Miesiąc 10613 | Ogólnie 264238

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu