Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
20
Jutro: 
16

Graficy na warsztatach w PANATO

Klasa 2TB w zawodzie Technik cyfrowych procesów graficznych w dniu 22 lutego wzięła udział w warsztatach w Spółdzielni Socjalnej PANATO we Wrocławiu. Uczniowie między innym wykonali własne notesy podczas warsztatów introligatorski, pocztówki przedstawiające dworzec „Wrocław Nadodrze” na warsztatach sitodruku. Poznali również technikę fotograficzną – cyjanotypię, którą wykonali piękne prace.

Drugiego dnia wycieczki (23.02) uczniowie udali się do Hydropolis: Centrum nauki i wiedzy o wodzie. Odbyli tam również warsztaty, tym razem skupione one były na chemicznych właściwościach wody. W trakcie tych warsztatów uczniowie mogli wykonać kilka bardzo ciekawych doświadczeń. Na zakończenie zwiedzili wystawę ukazującą wodą z różnych i fascynujących perspektyw. Dodatkową atrakcją był przejazd Polinką, czyli kolejką gondolową Politechniki Wrocławskiej na drugą stronę Odry.
Cała dwudniowa wycieczka przedmiotowa odbyła się dzięki sfinansowaniu jej ze środków Fundacji PZU.

Dziękujemy bardzo paniom Dorocie Kucharskiej-Morel, Małgorzacie Konarskiej, Barbarze Konarskiej, Elżbiecie Derengowskiej oraz panu Andrzejowi Morel za pracę i trud włożony w zaplanowanie i przygotowanie naszego wyjazdu. Szczególne wyrazy podziękowanie kierujemy do pani Doroty Kucharskiej-Morel oraz pani Małgorzaty Konarskiej, które dołożyły wszelkich starań na miejscu żeby ta wycieczka przerosła nasze najśmielsze marzenia i oczekiwania!!!

Uczniowie i wychowawcy klasy 2TB

 

Dzisiaj 29 | Wczoraj 207 | Tydzień 426 | Miesiąc 5068 | Ogólnie 371032

©2020 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu