Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
2

Po raz kolejny udowodniliśmy, że pomoc innym jest dla nas wartością nadrzędną …

Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Ewy Nowak-Kübler w dniu 26.03.2018r. zorganizowaliśmy w naszej szkole kiermasz wielkanocny dedykowany Łukaszowi Jacyszynowi. W realizację przedsięwzięcia zaangażowani byli uczniowie klasy II F, III F oraz przedstawiciele klas: I C, I D, II A, II H, III B i III G. Na bogatą ofertę kiermaszu składały się: wielkanocne ozdoby, wypieki, żurek, świąteczne galaretki oraz napoje. Niezmiernie ucieszył nas fakt, że kiermasz wielkanocny cieszył się zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które wsparły naszą inicjatywę: zarówno do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, pozostałych pracowników oraz uczniów naszej szkoły, jak i do Pana Dyrektora Dariusza Dobrowolskiego, który wyraził zgodę, aby również uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu włączyli się do naszego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania należą się wszystkim uczniom, którzy pomogli mi w realizacji niniejszego projektu charytatywnego. 

Dochód z kiermaszu wielkanocnego zostanie w całości przeznaczony na bieżące potrzeby Łukasza Jacyszyna.

Mariusz Frąckowiak – nauczyciel języka niemieckiego

 

Dzisiaj 110 | Wczoraj 420 | Tydzień 2782 | Miesiąc 13206 | Ogólnie 441886

©2020 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu