Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
27
Jutro: 
13
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota” w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Projekt fotograficzny Arka Wiśniewskiego

Już 25 maja, młody artysta Arek Wiśniewski zaprezentuje swoje fotografie w Kawiarnia Kafka w Opolu.

Dla ucznia klasy 3TA w zawodzie fototechnik to bardzo osobisty i emocjonalny projekt, nad którym pracuje pod opieką pani Kariny Koźlik-Wieczorek, nauczycielki przedmiotów zawodowych.

"Part of the face jest to seria portretów psychologicznych pokazująca w jaki sposób w życiu codziennym zasłaniamy się przed otoczeniem lub swoimi problemami i nie tylko. Patrząc na ludzi nie zawsze jesteśmy w stanie zobaczyć i poczuć to co oni czuja, ale skupiając się na ich spojrzeniu często możemy odczytać jaka prawdę w sobie skrywają, jak cierpią i jak ciężką drogę w życiu przeszli. W tym projekcie chcę pokazać moje, niektórzy powiedzą depresyjne spojrzenie na człowieka. Chcę również uświadomić ludzi, że nigdy nie jesteśmy w stanie powiedzieć jaki ktoś jest naprawdę dopóki się mu nie przyjrzymy i go nie poznamy oraz, że nie wszyscy jesteśmy tacy sam (...)". 

https://www.facebook.com/arekwisniewskifotografia/

Dzisiaj 295 | Wczoraj 588 | Tydzień 1428 | Miesiąc 6468 | Ogólnie 219954

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu