Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
27
Jutro: 
13
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota” w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Projekt zawodowy dla fotografów

Doskonałą okazję do praktycznej nauki zawodu miała ostatnio klasa 2A w zawodzie fototechnik (technik fotografii i multimediów). Z inicjatywy nauczycielki przedmiotów zawodowych - pani Kariny Koźlik-Wieczorek, młodzież wybrała się na kilkudniową wycieczkę przedmiotową w okolice Stronia Śląskiego, aby zderzyć się tam z realnym zadaniem zawodowym. Młodzież pojechała tam na zaproszenie właścicieli ośrodka wypoczynkowego Willa Diana, a w zamian za gościnę i korzystanie z atrakcji ośrodka, fototechnicy musieli wykonać zdjęcia reklamowe oraz nakręcić spoty promocyjne.

Podczas pobytu, nauczyciele przedmiotów zawodowych (mgr Karina Koźlik-Wieczorek i mgr Piotr Wójcik) monitorowali przebieg wykonywanych prac i mogli obserwować młodzież w działaniu. Grupę fototechników wspomagali operatorzy dronów - Dawid Asman (z tej klasy) i Kamil Romanek (klasa graficzna).

 

Efekty ich pracy zobaczymy już niebawem.

 

Zdjęcia: Natalia Głatki, Angelika Ostrowska, Zuzanna Tupko, Aleksandra Tesarz i Kamil Romanek

Dzisiaj 291 | Wczoraj 588 | Tydzień 1424 | Miesiąc 6464 | Ogólnie 219950

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu