Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
27
Jutro: 
13
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota” w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Piknik Niepodległościowy służb mundurowych województwa opolskiego

Wojewoda Opolski Pan Adrian Czubak zaprasza wszystkich chętnych na Piknik Niepodległościowy służb mundurowych województwa opolskiego, który odbędzie się w dniu 6 października 2018 r. (sobota) na błoniach Politechniki Opolskiej w Opolu o godzinie 12.00. Piknik pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji wpisuje się w obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.


Zaprezentowany zostanie sprzęt i uzbrojenie Polskich Sił Zbrojnych, dynamiczne pokazy pododdziałów Policji i Służby Więziennej, ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej, działanie kuchni wojskowej wraz z degustacją grochówki i wypiekanego chleba w wojskowej piekarni polowej. Dla najmłodszych uczestników pikniku przewidziane są dodatkowo gry i zabawy.

 

http://www.kuratorium.opole.pl/piknik-niepodleglosciowy-sluzb-mundurowych-wojewodztwa-opolskiego/

Dzisiaj 289 | Wczoraj 588 | Tydzień 1422 | Miesiąc 6462 | Ogólnie 219948

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu