Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
29
Jutro: 
12

III Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Hack Heroes

Zachęcamy do udziału w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Hack Heroes pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Uczniowie ze szkół średnich z całej Polski podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania będą rywalizowali, tworząc aplikacje rozwiązujące problemy społeczne. To już 3 edycja konkursu, który realizujemy w formie hackathonu online. Co roku zaskakuje nas frekwencja tego wydarzenia, w zeszłym roku zgłosiło się do konkursu 174 osób. W tym roku dodatkowo nagradzamy opiekuna grupy nagrodą w postaci najnowszego iPada. Na czym polega hackathon online? Zespoły mogą liczyć do 5 osób. Temat hackathonu podany zostanie 5 października. Nawiązując do tematu przewodniego, przez ponad dwa tygodnie uczniowie mają za zadanie stworzyć prototyp aplikacji. Co ważne, mogą to być bardzo zalążkowe prace, bo oprócz wykorzystanych technologii i umiejętności programistycznych uczestników liczy się dla nas fajny pomysł. W tym roku pula nagród wynosi 10 tys. zł.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej http://hackheroes.pl, gdzie także można już rejestrować zespoły. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 733 347 283 lub adresem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do promocji wydarzenia wśród lokalnej społeczności poprzez Państwa stronę i media społecznościowe.

W chwili obecnej partnerami konkursu są SAP SE, Transparent Data, zaś wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji. Z wyrazami szacunku, Zespół Fundacji Media 3.0
www.media30.pl
www.hackheroes.pl

Dzisiaj 560 | Wczoraj 660 | Tydzień 1916 | Miesiąc 8112 | Ogólnie 374076

©2020 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu