Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
25
Jutro: 
16

Warsztaty "ABC przedsiębiorczości"

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym, 18-godzinnym szkoleniu warsztatowym nt. zakładania działalności gospodarczej i pisania biznesplanu. Warsztat jest znakomitym uzupełnieniem zajęć z zakresu przedsiębiorczości, bowiem podczas zajęć uczennice i uczniowie zapoznają się z zasadami prowadzenia firmy, oraz planują działalność mikroprzedsiębiorstwa.

Bezpłatne przeprowadzenie szkolenia jest możliwe ze względu na fakt, iż jest ono realizowane w ramach przedsięwzięcia Fundacji Wspomagania Wsi, która rozpoczęła kolejną edycję projektu „ABC przedsiębiorczości” realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Grupa docelowa: osoby w wieku od 16 lat, mieszkańcy wsi i miast liczących do 20.000 mieszkańców. Jedna grupa szkoleniowa może liczyć 14-15 osób.

Zakres tematyczny: zakładanie działalności gospodarczej, sposoby analizy własnych zasobów finansowych, opracowywanie biznesplanu działalności gospodarczej. Co istotne – 2-3 uczestników szkolenia będzie miało dodatkową okazję do skonsultowania swoich pomysłów na firmę z ekspertami Narodowego Banku Polskiego.

Prowadząca: Iwona Niedojadło, mająca długoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz  opracowywania biznesplanów, trenerka Fundacji Wspomagania Wsi w zakresie edukacji ekonomicznej.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie formularza zgłoszeniowego dostępnego w sekretariacie szkoły do 14 października 2018 r. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dzisiaj 246 | Wczoraj 421 | Tydzień 1123 | Miesiąc 11429 | Ogólnie 455437

©2020 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin