Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
27
Jutro: 
13
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota” w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Happening NIEPODLEGŁA

Wieczornica z okazji ministerialnego projektu NIEPODLEGŁA była podsumowaniem wszystkich działań, które realizowane były w Zespole Szkół Ekonomicznych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się wydarzenie.

Organizatorami przedsięwzięcia byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego (pani Lucyna Ożarowska i Pan Piotr Wójcik) oraz przedstawiciele SU z Filipem Nowotniakiem (Przewodniczącym SU) na czele.
*** 
Wielkie podziękowania kierujemy także do techniczno-multimedialnego wsparcia imprezy, które zabezpieczył Kamil Romanek (4A), Paweł Moszyński (4A), Michał Janota (4A), Szymon Paszkowski (4A). Dziękujemy również zespołowi Republic of the Revolution oraz chórowi szkolnemu Work in Progress. Za nagłośnienie imprezy odpowiadał pan Grzegorz Walasik. 

 

Za stylową kawiarenkę i nastrój dziękujemy Pani Beacie Nowak oraz klasie 2A.  Foto. Paweł Moszyński

 

Więcej zdjęć na FB Ekonomika: https://www.facebook.com/ekonomikopole/

Dzisiaj 289 | Wczoraj 588 | Tydzień 1422 | Miesiąc 6462 | Ogólnie 219948

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu