Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
27
Jutro: 
13
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota” w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

❤ Podziękowanie ❤

W imieniu organizatorów Koncertu Charytatywnego „Otwarte Serce” oraz rodziców Sebastianka Wilka pragniemy wyrazić wdzięczność za zaangażowanie i obecność wszystkim uczestnikom naszej Gali.

❤❤❤❤❤
Szczególne podziękowania za uświetnienie naszego Koncertu profesjonalnymi występami, za wzruszenia i ciekawe aranżacje oraz za niezapomniane show kierujemy do wykonawców:
➡ Duetu – Lukas Gogol & Grzegorz Kuryła,
➡ Roberta Klimka,
➡ Pana Michała Sieka – Opolskiego Kuratora Oświaty oraz Pana Roberta Sochy - głównego specjalisty do spraw współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego i spraw obronnych w Kuratorium Oświaty w Opolu,
➡ Zespołu „Biedronki” z Domu Pomocy Społecznej w Czarnowąsach,
➡ Pani Magdaleny Wójcik - Gugulskiej i Opole Youth Choir,
➡ Zespołu z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie,
➡ Absolwentów Ekonomika – Roksany Kopiec, Anety Pierzyny i Janka Korzeńca,
➡ Nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu tworzących Belferband,
➡ Grupy tanecznej nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu,
➡ Zespołu Republic of the Revolution,
➡ Chóru Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu Work in Progress,
➡ Jessici Stellmach i Dominiki Czemeres,
➡ Aleksandra Krajewskiego.

⭐⭐⭐Dziękujemy również Pani Beacie Krywalskiej – Wlazło za przygotowanie oprawy słownej, Natalii Franczyk i Kacprowi Grabnemu za prowadzenie naszej Gali oraz Panu Grzegorzowi Walasikowi i Kamilowi Romankowi za obsługę techniczną Koncertu.

⭐⭐⭐Szczególne podziękowania kierujemy także do Państwa Tymoteusza i Anny Moreli za zdobycie i przekazanie pamiątek klubowych Realu Madryt oraz reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Foto. Katarzyna Sajdych (1A)

Dzisiaj 287 | Wczoraj 588 | Tydzień 1420 | Miesiąc 6460 | Ogólnie 219946

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu