Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

MIĘDZYNARODOWE PRAKTYKI ZAWODOWE DLA UCZNIÓW KLAS III

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy rekrutację do projektu "Odważnie do Europy II - międzynarodowe praktyki zawodowe szansą dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych".

Celem projektu jest realizacja międzynarodowych praktyk zawodowych w Wiedniu, w Austrii oraz w Belfaście w Wielkiej Brytanii w terminie 6-17.05.2019 roku. Projekt zakłada umożliwienie realizacji praktyk zawodowych  dla 30 uczniów klas III Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu o specjalności technik ekonomista, technik logistyk, technik organizacji reklamy, technik cyfrowych procesów graficznych i fototechnik. Uczniowie odbędą praktyki w dwóch krajach przy współudziale partnerów tj.: Amadeus (Austria) oraz Intern Europe (Wielka Brytania).

Projekt praktyk jest reakcją na problemy współczesnego rynku pracy. Dzięki projektowi stażowemu chcemy, w głównej mierze, podnieść kompetencje zawodowe i językowe uczniów, dopracować ich umiejętności pracy w zespole (również międzynarodowym), zwiększyć szanse na znalezienie pracy po skończeniu szkoły oraz zmobilizować uczniów do nauki języków obcych.

Poniżej znajdują linki do dokumentów niezbędnych do zgłoszenia się do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie w nieprzekraczalnym terminie do 27 lutego 2019 r.

Szczegółowych informacji udziela p. Sylwester Strzelec

Dzisiaj 61 | Wczoraj 279 | Tydzień 1703 | Miesiąc 3777 | Ogólnie 498578

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin