Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

12 marca 2019 roku w Dąbrowie Górniczej w Akademii WSB odbył się konkurs w którym, udział wzięło ponad 300 uczniów z 60 szkół średnich z całej Polski, kształcących w zawodach technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali.

II miejsce wywalczył uczeń Naszej Szkoły Fabian Smykała z klasy 3TF pod opieką Pana Sławomira Sienkiewicza. Celem Konkursu organizowanego przez Akademię WSB jest wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, a także promocja kształcenia na kierunkach branży TSL.  Ciekawostką związaną z  konkursem jest brak publikacji zadań i pytań konkursowych podnosząc poprzeczkę współzawodnictwa.

Gratuluję Uczniom poświęconego czasu, wysiłku oraz chęci sprawdzenia się w duchu sportowej rywalizacji. Nasza wspaniała reprezentacja to: Aleksandra Jarosz,
Agnieszka Scheike, Łukasz Lyga, Dominik Lazarowski, Kacper Żołna.

 

Laureaci IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej otrzymali nagrody ufundowane przez Organizatorów i Partnerów wydarzenia: Złoty Indeks Akademii WSB, uprawniający do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku Logistyka, 2-tygodniowy staż w firmie Schavemaker (zrzeszonej w Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”)
oraz nagrody rzeczowe, przekazane przez Grupę Raben.

Link do galerii zdjęć z konkursu https://bit.ly/2F7bxJu

Dzisiaj 57 | Wczoraj 279 | Tydzień 1699 | Miesiąc 3773 | Ogólnie 498574

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin