Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
33
Jutro: 
17

EKONOMIK PROMUJE MŁODE TALENTY!

Szkolny zespół wokalno-instrumentalny The Harmony, Jessica Stellmach – solistka z klasy 2TE oraz Wojtek Miśtalski – gitarzysta z klasy 3TH, laureatami VII Festiwalu Artystycznego „Opolskie Młode Talenty 2019”. Nasi uczniowie znaleźli się w grupie 12 laureatów z opolskich szkół, którzy zakwalifikowali się do koncertu finałowego.  Podczas uroczystej gali, która odbędzie się 15 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu,  nasza szkoła otrzyma statuetkę i tytuł „Szkoły promującej młode talenty”.

Jessica Stellmach zaprezentowała swoje umiejętności wokalne w utworze „Rękawiczki” z repertuaru Joanny Zagdańskiej, zespół The Harmony pokazał siłę współbrzmienia w utworze „Kolejność” z repertuaru grupy Sound&Grace, natomiast Wojciech Miśtalski wykonał swój autorski utwór – „Escape form the shadow”.

Głównym celem Festiwalu organizowanego przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu jest promocja artystycznych działań i odkrywanie talentów uczniów opolskich szkół w trzech dziedzinach sztuki: teatrze, tańcu i muzyce.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów muzycznych!

Dzisiaj 332 | Wczoraj 876 | Tydzień 1580 | Miesiąc 3770 | Ogólnie 475116

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin