Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

Nabór do projektu polsko-niemieckiej wymiany młodzieży

Zapraszamy uczniów klas I i II o profilu: technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej  do udziału w projekcie wymiany polsko- niemieckiej.

W dniach 7.09- 14.0. 2019r. uczniowie z Koblencji z Niemiec wraz z opiekunami będą gościć w naszej szkole oraz zwiedzać Kraków w ramach Polsko- Niemieckiej Współpracy Młodzieży- Jugendwerk.

 

Wymiana polegać będzie na wspólnym spędzaniu czasu i udziału w rożnych przedsięwzięciach w szkole, w Opolu oraz w Krakowie.

 

Kto może zostać uczestnikiem wymiany.

- uczeń/ uczennica klasy I lub II o profilu  technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej

- osoba, która otrzyma pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej

- osoba, która zakwalifikuje się do wymiany musi wpłacić 250 zł za wspólny program podczas wymiany (m.in. wspólne warsztaty; wyjazd do Krakowa)

 

Co należy przygotować na rozmowę kwalifikacyjną:

  1. Krótką wypowiedź o sobie w jednym z języków obcych ( j. angielski lub j. niemiecki)
  2. Każdy z uczestników musi przygotować na rozmowę kwalifikacyjną ulotkę w języku obcym (do wyboru: po niemiecku lub po angielsku) – technika dowolna, projekt na komputerze

- Co warto zwiedzić w Opolu? ( zabytki, ciekawe miejsca, muzea, itp.)

- Gdzie warto zjeść w Opolu (nazwy miejsc z adresami)

 

Mamy ograniczoną liczbę miejsc- 14 osób!

 

Osoby zainteresowane wymianą proszone są o zgłoszenie się do p. Beaty Nowak, psychologa szkolnego ( sala 36) do dnia: 24.05.2019r.

 

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się dnia 28.05.2019r. (wtorek) w sali 36  o godz. 8:50. Lista osób zakwalifikowanych na rozmowę i godziny będą wywieszone na drzwiach gabinetu psychologa 24.05.2019r. (piątek)

Dzisiaj 68 | Wczoraj 279 | Tydzień 1710 | Miesiąc 3784 | Ogólnie 498585

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin