Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
18
Jutro: 
26

Harmonogram egzaminów poprawkowych

Egzaminy poprawkowe 2018 / 2019

29 sierpnia 2019 r., czwartek

 

godz. 09.00,  sala nr 20

 

  • Planowanie produkcji i dystrybucji - klasa 2g

Komisja egzaminacyjna:

Beata Wiśniewska, Anna Rogowska, Dariusz Kordek

  • Język niemiecki - klasa 3a

Komisja egzaminacyjna:

Beata Wiśniewska, Katarzyna Żukowska, Danuta Kotyś

  • Matematyka - klasa 3b

Komisja egzaminacyjna:

Remigiusz Janik, Beata Wiśniewska, Małgorzata Rapacz

 

Wychowanie fizyczne  godz. 08.30, sala gimnastyczna – klasa 3b

Komisja egzaminacyjna: 

Beata Wiśniewska, Katarzyna Nawarecka, Wojciech Aksamit

 

 

Egzaminy poprawkowe 2018 / 2019

29 sierpnia 2019 r., czwartek

 

godz. 09.00,    sala nr 21

 

  • Matematyka - klasa 3c, klasa 3f, klasa 4e

Komisja egzaminacyjna:

Małgorzata Radziszewska, Janusz Nowak, Karina Szypelow

 

 

Egzaminy poprawkowe 2018 / 2019

29 sierpnia 2019 r., czwartek

 

godz. 09.00,    sala nr 22

 

  • Matematyka - klasa 2a

Komisja egzaminacyjna:

Remigiusz Janik, Barbara Gawłowska, Mariusz Wojas

  • Matematyka - klasa 4f

Komisja egzaminacyjna:

Remigiusz Janik, Mariusz Wojas, Barbara Gawłowska

 

 

Egzaminy poprawkowe 2018 / 2019

  • 28 sierpnia 2019 r., środa

 

godz. 09.00,     sala nr 20

 

 

  • Język angielski - klasa 3b, klasa 3c

Komisja egzaminacyjna:

Beata Wiśniewska, Małgorzata Kochanowska, Ewa Podwysocka

  • Język polski - klasa 3a

Komisja egzaminacyjna:

Beata Wiśniewska, Edyta Kościelak, Sebastian Taboł

  • Matematyka - klasa 3a, klasa 3d

Komisja egzaminacyjna:

Beata Wiśniewska, Małgorzata Rapacz, Janusz Nowak


Egzaminy poprawkowe 2018 / 2019

28 sierpnia 2019 r., środa

 

godz. 09.00,     sala nr 21

 

  • Zapasy i magazynowanie - klasa 2g

Komisja egzaminacyjna:

Małgorzata Radziszewska, Anna Rogowska, Sławomir Sienkiewicz

  • Pracownia analiz ekonomicznych – klasa 3a

Komisja egzaminacyjna:

Małgorzata Radziszewska, Patrycja Dawid, Katarzyna Romanowska

  • Pracownia sprzedaży produktów i usług reklamowych – klasa 1e

Komisja egzaminacyjna:

Małgorzata Radziszewska, Patrycja Dawid, Katarzyna Romanowska

  • Matematyka - klasa 1b, klasa 3e

Komisja egzaminacyjna:

Małgorzata Radziszewska, Karina Szypelow, Janusz Nowak

 

 

 

Egzaminy poprawkowe 2018 / 2019

  • 28 sierpnia 2019 r., środa

 

godz. 09.00,   sala nr 22

 

  • Matematyka - klasa 1d, klasa 1f, klasa 3g, klasa 3h 

Komisja egzaminacyjna:

Remigiusz Janik, Mariusz Wojas, Barbara Gawłowska

Dzisiaj 0 | Wczoraj 404 | Tydzień 0 | Miesiąc 9679 | Ogólnie 319274

©2019 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu