Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

MIĘDZYNARODOWE PRAKTYKI ZAWODOWE DLA UCZNIÓW KLAS III

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy rekrutację do projektu "Odważnie do Europy II - międzynarodowe praktyki zawodowe szansą dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych".

Celem projektu jest realizacja międzynarodowych praktyk zawodowych w Saragossie, w Hiszpanii, oraz w Belfaście, w Wielkiej Brytanii, w terminie 4-15.05.2019 roku. Projekt zakłada umożliwienie realizacji praktyk zawodowych  dla 30 uczniów klas III Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu o specjalności technik ekonomista, technik logistyk, technik organizacji reklamy, technik cyfrowych procesów graficznych i fototechnik. Uczniowie odbędą praktyki w dwóch krajach przy współudziale partnerów z Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

Projekt praktyk jest reakcją na problemy współczesnego rynku pracy. Dzięki projektowi stażowemu chcemy, w głównej mierze, podnieść kompetencje zawodowe i językowe uczniów, dopracować ich umiejętności pracy w zespole (również międzynarodowym), zwiększyć szanse na znalezienie pracy po skończeniu szkoły oraz zmobilizować uczniów do nauki języków obcych.

Poniżej znajdują linki do dokumentów niezbędnych do zgłoszenia się do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie w nieprzekraczalnym terminie do 3 stycznia 2020 r.

Szczegółowych informacji udziela p. Sylwester Strzelec

 

 

Dzisiaj 74 | Wczoraj 279 | Tydzień 1716 | Miesiąc 3790 | Ogólnie 498591

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin