Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

Ostatnia lekcja dla klas 4

Dziś ostatni dzień roku szkolnego dla klas czwartych. Z uwagi na okoliczności żegnamy Naszych absolwentów w sposób bardzo szczególny i mamy nadzieję, że oficjalna uroczystość odbędzie się już wkrótce...

W imieniu dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły serdecznie dziękujemy, że nam zaufaliście. Cieszymy się ogromnie, ponieważ aż 51 uczniów na 219 absolwentów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem. Gratulujemy Wam bardzo wysokich wyników na egzaminie zawodowym i mocno trzymamy kciuki za egzamin maturalny.

Klasa 4C (technik ekonomista) uzyskała najwyższą średnią w szkole: 4,51.

- Klasy: 4D (technik ekonomista) i 4F (technik logistyk) także uzyskały wysoką średnią z czterech lat - 4.42. W klasie 4F świadectwa z wyróżnieniem otrzyma aż 13 uczniów.

- 5.57 to najwyższa średnia ocen w szkole. Fenomenalne wyniki w nauce uzyskały uczennice klasy 4A i 4C (technik ekonomista): Anna Pryszcz i Sandra Kałuża. Już od poniedziałku ruszają konsultacje z przedmiotów maturalnych dzięki uprzejmości nauczycieli. Szczegóły podamy już niebawem. W najbliższym czasie powiadomimy Was, jak można odbierać świadectwa.

Dzisiaj 67 | Wczoraj 279 | Tydzień 1709 | Miesiąc 3783 | Ogólnie 498584

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin