Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

Matura ustna 2020

Do ustnej matury przystępują tylko zdający, którzy mają w swojej deklaracji dany przedmiot i złożą do dyrektora szkoły, którą ukończyli (albo do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej, do którego złożyli deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego) w terminie do 25 maja 2020 r. potwierdzenie konieczności uzyskania wyniku z tego przedmiotu w związku z rekrutacją na uczelnie zagraniczne albo realizacją umów międzynarodowych (np. Titulo de Bachiller).

Absolwent wypełnia oświadczenie (załącznik 28_1905) oraz dołącza dokumenty poświadczające konieczność przedstawienia wyniku z części ustnej egzaminu maturalnego w postępowaniu rekrutacyjnym na uczelnię zagraniczną. Dokumentem poświadczającym taką konieczność może być np. wydruk ze strony internetowej uczelni, skan z przewodnika po rekrutacji z danej uczelni, pismo z danej uczelni, które zdający otrzymał jako potwierdzenie gotowości przyjęcia go na I rok studiów, pod warunkiem uzyskania wyniku również z egzaminu w części ustnej.

Wypełniony formularz wraz z odpowiednimi dokumentami  należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzisiaj 69 | Wczoraj 279 | Tydzień 1711 | Miesiąc 3785 | Ogólnie 498586

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin