Szczęśliwy numerek:  
Dzisiaj: 
0
Poniedzialek: 
22

Międzynarodowe praktyki zawodowe dla uczniów klas III

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczynamy rekrutację do projektu "Odważnie do Europy III - międzynarodowe praktyki zawodowe szansą dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych".

Celem projektu jest realizacja międzynarodowych praktyk zawodowych w Saragossie, w Hiszpanii, oraz w Belfaście, w Wielkiej Brytanii, w terminie 03.05.2021 - 14.05.2021. Projekt zakłada umożliwienie realizacji praktyk zawodowych  dla 26 uczniów klas III Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu o specjalności technik ekonomista, technik logistyk, technik organizacji reklamy, technik cyfrowych procesów graficznych i fototechnik. Uczniowie odbędą praktyki w dwóch krajach przy współudziale partnerów z Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

Projekt praktyk jest reakcją na problemy współczesnego rynku pracy. Dzięki projektowi stażowemu chcemy, w głównej mierze, podnieść kompetencje zawodowe i językowe uczniów, dopracować ich umiejętności pracy w zespole (również międzynarodowym), zwiększyć szanse na znalezienie pracy po skończeniu szkoły oraz zmobilizować uczniów do nauki języków obcych.

Poniżej znajdują linki do dokumentów niezbędnych do zgłoszenia się do udziału w projekcie.

UWAGA! Ze względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne zgłoszenia do udziału w projekcie będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną. Wypełnione dokumenty należy podpisać i zeskanować. Zeskanowane dokumenty należy przesłać  w nieprzekraczalnym terminie do 17 stycznia 2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o zachowanie papierowej wersji dokumentów. O sposobie ich złożenia w szkole poinformujemy w późniejszym terminie.

Szczegółowych informacji udziela p. Sylwester Strzelec na platformie Teams.

Dzisiaj 74 | Wczoraj 279 | Tydzień 1716 | Miesiąc 3790 | Ogólnie 498591

©2021 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu
facebook_page_plugin