Szczęśliwy numerek:  
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Technikum nr 3 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota” w Opolu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Największe sukcesy sportowe uczniów we

Współzawodnictwie Szkół Ponadgimnazjalnych Opola

w roku szk. 2016/2017

 

 

I miejsce we współzawodnictwie dziewcząt

V miejsce we współzawodnictwie chłopców

 

Mistrzostwa Województwa – 6 medali

- 1 m - ce –  w halowej piłce nożnej dziewcząt   - reprezentacja szkoły –  J. Ficek

- 1 m - ce –  w piłce ręcznej dziewcząt  - reprezentacja szkoły –  W. Aksamit

- 1 m –ce – Wojciech Osada 2f  –  wędkarstwo spławikowe -indywidualnie 

 

- 2 m - ce – Sabina Świerc 2d  – Indywidualne biegi przełajowe - 1400m  - J Pyka

- 2 m - ce - Wiktoria Bąbel  3e  - Indywidualne w lekkiej atletyce - rzut oszczepem 

 

- 3 m - ce - Wiktoria Bąbel  3e  - Indywidualne w lekkiej atletyce - rzut dyskiem 

                                                                         

- 4 m –ce – Anna Baron 1c - Indywidualne Mistrzostwa Woj. w lekkiej atletyce -100m

- 4 m –ce – Nikola Waletzki 2f - Indywidualne Mistrzostwa Woj. w lekkiej atletyce -200m

- 4 m –ce - Patryk Gamrot 3g i Jakub Łach 2f w drużynowo w tenisie stołowym – K. Bartnik                                                                                                                 

 

Mistrzostwa Opola - 32 medale

(8 – złotych, 11 – srebrnych i 13 – brązowych)

 

I miejsce w Szkolnej Lidze SKS siatkówki dziewcząt Opola – J. Ficek

II miejsce w Szkolnej Lidze SKS koszykówki dziewcząt Opola – K. Nawarecka

 

- 1 m - ce – w piłce nożnej halowej  dziewcząt – reprezentacja szkoły    - J. Ficek

- 1 m - ce –  w piłce ręcznej dziewcząt  - reprezentacja szkoły –  W. Aksamit

- 1 m – ce – piłka nożna plażowa dziewcząt – reprezentacja szkoły    - J. Ficek                                                                                                                                                                                                                                    
- 1 m - ce – Ewelina Feliks 2f, Karolina Konieczko 2g – siatkówka plażowa – J. Ficek

- 1 m – ce -  w piłce nożnej dziewcząt (orlik) – reprezentacja szkoły    - J. Ficek              

- 1 m - ce  - Mateusz Szal – pływanie -50m stylem motylkowym– R. Krzyształowicz

- 1 m - ce  - Mateusz Szal – pływanie -50m stylem dowolnym– R. Krzyształowicz

- 1 m - ce -  Wiktoria Bąbel 3e – w lekkiej atletyce – rzut dyskiem           –  J. Pyka

 

- 2 m - ce  - pływanie sztafetowe chł.- Marcin Kowalski 3f, Kamil Barczyk 4a, Mateusz Szal  

                     1f, Łukasz Olech 1f, Przemysław Chodorek 1g,  Marcin Wacha 4f, Arkadiusz  

                     Wiśniewski 2a, Aleksander Anczurowski 1f - R. Krzyształowicz                                                                     

- 2m - ce - pływanie sztafetowe dz. – Emilia Wawrzynek 3g, Kulbit Sandra 3a, Paulina     

                    Patoła 2f, Dominika Kurek 4d, Dumanska Veronika 4f, Kostrzewa Maja 2a,  

                    Chmielewska Julia 3a, Gościńska Adrianna 2f  -  R. Krzyształowicz  

- 2 m - ce – Anna Baron 1c - w lekkiej atletyce –100m –  J. Pyka

- 2 m - ce – Nikola Waletzki 2 f - w lekkiej atletyce –200m –  J. Pyka

- 2 m - ce -  Wiktoria Bąbel 3e – w lekkiej atletyce – rzut oszczepem –  J. Pyka

- 2 m - ce -  Veronika Dumanska 4f– w lekkiej atletyce – rzut dyskiem –  J. Pyka

- 2 m - ce -  Natalia Rychlik 1d – w lekkiej atletyce –skok wzywż –  J. Pyka

- 2 m - ce – Mateusz Ramus 4b  - w lekkiej atletyce – 200m      - W. Aksamit

- 2 m - ce – Marcin Noparlik 1h  – w lekkiej atletyce – 100m ppł.      –  W. Aksamit

- 2 m - ce – Nikola Waletzki 2 f - w siłowaniu na rękę –    W. Aksamit

- 2 m - ce  - sztafeta 4x100 m chł   - W. Aksamit

 

- 3 m – ce -  w siatkówce dziewcząt – reprezentacja szkoły    - J. Ficek

- 3 m – ce -  w piłce nożnej chłopców -reprezentacja szkoły -trener Krzysztof Bartnik

- 3 m - ce  - Aleksander Anczurowski – pływanie -50m stylem motylkowym -R. Krzyształowicz

- 3 m - ce  - Arkadiusz Wiśniewski– pływanie -50m stylem grzbietowym -R. Krzyształowicz

- 3 m - ce – Paulina Patoła  2f – w lekkiej atletyce – 100m ppł.      –  J. Pyka

- 3 m - ce – Sabina Świerc 2d – w lekkiej atletyce – 1500m      –  J. Pyka

- 3 m - ce – Dawid Rohn 1f - w lekkiej atletyce – dysk  – W. Aksamit

- 3 m - ce – Łukasz Olech 1f – w lekkiej atletyce – rzut oszczepem – W. Aksamit

- 3 m - ce – Marcin Noparlik 1h  - w lekkiej atletyce – skok wzwyż  –  W. Aksamit

- 3 m - ce – Kamil Czernic 1h  - w lekkiej atletyce –w dal   - W. Aksamit

- 3 m - ce – Kamil Czernic 1h  - w lekkiej atletyce – 100m      - W. Aksamit

- 3 m - ce  -Ewelina Feliks 2f, Nikola Waletzki 2f, Klaudia Świerc 2f – drużynowo w  

                     badmintonie  – J. Pyka

- 3 m - ce – Ewelina Feliks 2f - w siłowaniu na rękę –    W. Aksamit

 

 

Inne osiągnięcia

2 m-ce – Nocne pływanie długodystansowe o Puchar Dyr. MOSiR w Opolu -R. Krzyształowicz

3 m - ce – Mateusz Ramus 4b  - w lekkiej atletyce – 60m – Festiwal sprintu – J Pyka 

 

 

Dzisiaj 4 | Wczoraj 137 | Tydzień 309 | Miesiąc 2645 | Ogólnie 139282

©2018 Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu