WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, Uczniowie ZSEk

Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 13 grudnia 2021 r. od 20 do 23 grudnia br. oraz w dniach 3-4-5-7 stycznia 2022 zajęcia lekcyjne będą prowadzone wyłącznie w formie zdalnej – w aplikacji Ms Teams.

Plan lekcji proszę sprawdzać na bieżąco na www.ekonomik.opole.pl. Pozostałe dni tego okresu to ferie świąteczne i dzień wolny 6.01. Do nauczania stacjonarnego wracamy 12.01.2022, a w dniach 10-11.01.2022 r. odbywają się stacjonarnie egzaminy zawodowe. 

Będzie można korzystać z opieki psychologiczno-pedagogicznej także zdalnie, biblioteki szkolnej i wypożyczenia sprzętu do nauki zdalnej  po umówieniu terminu.

W dniach 24.12. 2021 szkoła nie będzie czynna dla interesantów.

Prosimy o ewentualny kontakt mailowy i w e-dzienniku.

Utrzymujemy wysoki poziom

Dlaczego Ekonomik?

Otwieramy drogę do kariery

Możesz kontynuować naukę na uczelni wyższej

Matura to przepustka na studia wyższe. Możesz kontynuować naukę wybranego zawodu na uczelni wyższej lub wybrać zupełnie inny kierunek kształcenia. Np. zdobywasz tytuł zawodowy - technik reklamy, a studiujesz psychologię, anglistykę lub socjologię.

Wybrałem najlepsze technikum na Opolszczyźnie!
Tutaj nikt nie jest pionkiem.
Każdy ma swój głos.
Dawid Feliks
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Miejsce na Twój ruch

Bezpieczeństwo w przyszłości – to daje nasza szkoła absolwentom

Nauczyciele zarażają swoją pasją do fotografowania, inspirują wokalnie, poetycko, graficznie, filmowo, rozwijają sportowo. Uczniowie także niejednokrotnie wpływają na nauczycielskie pasje. Tak powstaje atmosfera otwartości, tolerancji i wspólnego kreatywnego działania.

Strefa rodzica

Dokumenty szkoły, informacje o Radzie Rodziców…