Dokumenty

Dokumenty regulujące pracę szkoły

Ważne dokumenty szkolne

Tekst z dnia 14 września 2020 r. – zobacz/pobierz dokument

Tekst z dnia 26 listopada 2019 r. – zobacz/pobierz dokument

Lp.

Rodzaj uroczystości

Data

Klasy

 

Formy realizacji

Odpowiedzialni

Uwagi

 

WRZESIEŃ/ PAŹDZIERNIK

 

1.      

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023

 

 

Rocznica wybuchu II wojny światowej

01 września 2022 r.

 

 

 

 

 

godz. 9.15

 

Spotkanie klas z dyrekcją szkoły i wychowawcami

 

 

Dyr. E. Nowak-Kübler,

wicedyrektorzy, wychowawcy klas

 

p. G. Walasik

 

 

2.      

Giełda używanych podręczników

02 – 08 września 2022r.

Wszystkie klasy

Ekspozycja podręczników z możliwością ich nabycia

miniprzędsiębiorstwo,
 T. Słodkowska -Tramś

 

3.      

Wybory do samorządu szkolnego

do 13 października 2022 r.

Wszystkie klasy

Programy wyborcze poszczególnych klas, wybory

Samorząd Uczniowski,

wychowawcy klas, opiekunowie SU

 

4.      

Opolski Salon Maturzystów Perspektywy 2023

… września 2022r.

Klasy maturalne

Kampania informacyjna – Matura 2022/2023, ekspozycje uczelni, imprezy towarzyszące

Wychowawcy klas maturalnych, koordynator: R. Janik

spotkanie online

5.      

Europejski Dzień Języków Obcych

27 września 2022r.

(wtorek)

Wszystkie klasy

Konkursy, plakaty, alternatywne formy zajęć z j. obcych

M. Kochanowska 
D. Kotyś, wszyscy nauczyciele języków obcych

 

6.      

Dzień Patrona Szkoły

29.09.2022r.

 

(czwartek)

Klasy pierwsze

 

Akademia szkolna

 

Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych

I. Gołogórska,                     U. Izdebska, I. Krakowiak-Bzymek, B. Krywalska-Wlazło

 

 

7.      

egzamin próbny zawodowy dla logistyków

07 października 2022

3F, 3G – kwalifikacja SPL.01 – etap praktyczny

4H – kwalifikacja SPL.04 – etap praktyczny

 

 

odp. A.Rogowska

 

8.      

Dzień Edukacji Narodowej

13.10. 2022 r.

(czwartek)

Delegacje klas

Akademia szkolna

klasa 2e op. M. Frąckowiak,

Samorząd Uczniowski

aula

9.      

Dzień Papieski – 16 października

17.10.2022 r. (poniedziałek)

 

Wystawy, prezentacje, gabloty

Nauczyciele katecheci

 

 

10.   

badanie wyników nauczania z klasyfikacji

EKA 05

 

24.10 – 28.10.2022

klasa 3c i klasa 4f/eko

badanie wyników nauczania

nauczyciele ekonomiści

w ramach lekcji pracownia kadrowo-płacowa

11.   

spotkanie z Teatrem Anglojęzycznym

 

klasy I – III

 

nauczyciele języka angielskiego

 

12.   

 

 

 

 

 

 

13.   

 

 

 

 

 

 

14.   

 

 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

15.   

 

 

 

 

 

 

16.   

 

 

 

 

 

 

17.   

 

 

 

 

 

 

18.   

egzamin próbny zawodowy dla logistyków

03 listopada 2022

3F, 3G – kwalifikacja SPL.01 – etap praktyczny

4H – kwalifikacja SPL.04 – etap praktyczny

 

odp. S. Hadyna

 

19.   

Olimpiada Języka Niemieckiego

listopad 2022r.

wybrani uczniowie

 

odp. D. Kotyś

 

20.   

Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada

09.11.2022 r.

(środa)

Wszystkie klasy

Akademia

klasa  3a op. K. Żukowska

aula

21.   

Międzynarodowy Dzień Tolerancji – 16 listopada

16 listopada 2022 r.

(środa)

 

Wszystkie klasy

Projekty, wystawy, działania artystyczne

klasa 3e op. P. Borczyńska, Samorząd Uczniowski

 

22.   

zawody I stopnia OSL Uniwersytetu Gdańskiego (etap szkolny)

18 listopada 2022

zainteresowani uczniowie

 

nauczyciele przedmiotów logistycznych

 

23.   

egzamin próbny z klasyfikacji

EKA 05

 

28.11. – 02.12.2022

klasa 3c i klasa 4f/eko

próbny egzamin

nauczyciele ekonomiści

w ramach lekcji pracownia kadrowo-płacowa

24.   

Olimpiada Języka Angielskiego

wg terminu

chętni uczniowie

 

nauczyciele języka angielskiego

 

25.   

Próbna matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym

listopad 2022

klasy IVe – h

 

nauczyciele języka angielskiego

 

 

GRUDZIEŃ

 

26.   

 

 

 

 

 

 

27.   

egzamin próbny zawodowy dla logistyków

05 grudnia 2022

3F, 3G – kwalifikacja SPL.01 – etap praktyczny

4H – kwalifikacja SPL.04 – etap praktyczny

 

odp. D. Kordek

 

28.   

Badanie wyników nauczania z matematyki (poziom podstawowy)

20 grudnia 2022r.

wtorek

IAe, IVf, IVg, IVh

lekcje 1 – 4

nauczyciele matematyki

 

29.   

Tradycje bożonarodzeniowe

 

22 grudnia 2022 r.

(czwartek)

Wybrane klasy

Spotkania wigilijne, szopka bożonarodzeniowa

nauczyciele katecheci odp.  Z. Hoffman, wychowawcy klas, miniprzedsiębiorstwo, Samorząd Uczniowski

 

 

STYCZEŃ/ LUTY

 

30.   

Badanie wyników nauczania z matematyki (poziom podstawowy)

07 lutego 2023r.

(wtorek)

klasy III

 

nauczyciele matematyki

 

31.   

Dzień Bezpiecznego Internetu

08 lutego 2023 r.

(środa)

 

Wybrane klasy, goście ze szkół podstawowych

Wystawy, prelekcje

P. Dzierwa, nauczyciele wszystkich przedmiotów informatycznych

 

32.   

próbna matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym

 

klasy IVe – h

 

nauczyciele języka angielskiego

 

33.   

Bal studniówkowy

14 lutego 2023r.

(wtorek)

Klasy IV e – h

 

Wychowawcy klas, rodzice

 

MARZEC

34.   

zawody II stopnia OSL Uniwersytetu Gdańskiego (etap okręgowy)

03 marca 2022

wybrani uczniowie

 

nauczyciele przedmiotów logistycznych

 

35.   

Badanie wyników nauczania z matematyki (poziom podstawowy)

06 marca 2022r.

IAe, IVf, IVg, IVh

lekcje 1 – 4

nauczyciele matematyki

 

36.   

Marzec – miesiącem logistyki

marzec 2023 r.

Uczniowie klas w zawodzie technik logistyk

Projekty, prelekcje, wykłady z zaproszonymi gośćmi z X Opolskiej Brygady Logistycznej i uczelni wyższych w Opolu

Koordynator:
S. Hadyna, wszyscy nauczyciele przedmiotów logistycznych oraz wychowawcy klas logistycznych

 

37.   

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Gospodarce dla uczniów szkół podstawowych

15 marca 2023r.

 

 

odp. Z. Zawiślak

 

38.   

próbna matura z matematyki na poziomie rozszerzonym

29 marca 2022r.

wybrani uczniowie z klas IVe – IVh

lekcje 5 – 8

nauczyciele matematyki

 

39.   

 

 

 

 

 

 

40.   

Dzień Otwartych  Drzwi Szkoły

 

(Targi Edukacyjne wg podanego terminu)

 

Klasy

Technika reklamy

Przygotowanie materiałów promocyjnych, organizacja działań na terenie szkoły, przygotowanie młodzieży do reprezentowania szkoły

 komisja ds. promocji szkoły

Wg odrębnego harmonogramu

41.   

 

 

 

 

 

 

 

KWIECIEŃ

 

42.   

konkurs „Potyczki księgowe”

kwiecień 2023r.

chętni uczniowie

 

odp. A. Suchińska

 

43.   

próbna matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym

 

klasy IVe – h

 

nauczyciele języka angielskiego

 

44.   

badanie wyników nauczania z matematyki

24 kwietnia 2023r.

IVa, IVb, IVc, IVd

lekcje 6 – 8

nauczyciele matematyki

 

45.   

Pożegnanie absolwentów Wydziału Młodzieżowego

28 kwietnia 2023 r.

 

Spotkanie z dyrekcją i wychowawcami

Dyrekcja szkoły,

wychowawcy klas IV a – d

aula

46.   

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

 

Wszystkie klasy

Lekcje poświęcone roli konstytucji (we wszystkich klasach). Wystawa (projekt) o roli uchwalenia konstytucji i obecnej konstytucji dla obywatela Polski

B. Babulińska – Balawajder

 

 

MAJ/ CZERWIEC

 

47.   

 

 

 

 

 

 

48.   

Koncert charytatywny

maj 2023r.

cała społeczność szkolna

Projekty, prezentacje, wystawy, działania artystyczne

 

Wolontariusze, opiekunowie:

A.    Kornek, L. Stotko,  Z. Hoffman, B. Wiśniewska

Koncert charytatywny

49.   

Badanie wyników nauczania  z języka angielskiego

maj/czerwiec

klasy II

test

nauczyciele języka angielskiego

 

50.   

próbna matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym

maj/czerwiec

klasy III

 

nauczyciele języka angielskiego

 

51.   

Dzień „Bezpieczni w ruchu drogowym”

Luty 2023 r. czerwiec 2023 r.

 

Wszystkie klasy

Prelekcje, pokazy, happening

 

K. Bartnik,

K. Nawarecka,

nauczyciele wych. fizycznego

przede wszystkim przed feriami i wakacjami

52.   

Gala wolontariatu 2022/2023

czerwiec 2023r.

wolontariusze

 

Koordynator: A. Kornek, M. Jaśkiewicz

 

53.   

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 r.

Wszystkie klasy

Spotkanie z dyrekcją i wychowawcami

Dyrekcja szkoły, Samorząd Uczniowski, wychowawcy klas

 

 
KLASAWYCHOWAWCA

1 a1 – technik fotografii i multimediów

1 a2 – technik programista
Sebastian Taboł
1b      technik rachunkowościMałgorzata Rapacz
1c     technik ekonomistaKatarzyna Romanowska

1 d1 – technik ekonomista

1 d2 – technik logistyk
Ewa Podwysocka
1e      technik reklamyPiotr Wójcik
1f     technik logistykMałgorzata Jaśkiewicz
1g      technik grafiki i poligrafii cyfrowejRafał Krzyształowicz

2 a1 – technik fotografii i multimediów

2 a2 – technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Sylwester Strzelec

2 b1 – technik ekonomista

2 b2 – technik programista
Adam Skwira
2c      technik rachunkowościBeata Klama
2d     technik ekonomistaIzabela Gołogórska
2e     technik reklamyMariusz Frąckowiak
2f     technik logistykStanisław Hadyna

3 a1 – technik programista

3 a2 – technik fotografii i multimediów
Katarzyna Żukowska
3b    technik grafiki i poligrafii cyfrowejMonika Kuźnik
3c    technik rachunkowościAnna Suchińska
3d    technik ekonomistaAnna Podleska
3e    technik reklamyPatrycja Borczyńska
3f    technik logistykJarosław Ułamek
3g   technik logistykAnna Rogowska

4 na1 – technik grafiki i poligrafii cyfrowej

4 na2 – technik ekonomista
Bożena Babulińska – Balawajder
4nb   technik rachunkowościMariusz Wojas

4 nc1 – technik fotografii i multimediów

4 nc2 – technik reklamy
Anna Kornek

4 nd1 – technik logistyk „sprawni jak żołnierze”

4 nd2 – technik logistyk „eurologistyk”
Małgorzata Kochanowska

4 se1 –  technik fotografii i multimediów

4 se2 –  technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Edyta Kościelak

4 sf1 –  technik ekonomista

4 sf2 –  technik rachunkowości
Tamara Słodkowska – Tramś
4sg       technik reklamyMarta Polok

4 sh1 – technik logistyk „sprawni jak żołnierze”

4 sh2 – technik logistyk „eurologistyk”
Dariusz Kordek
KlasaZawódLiczba tygodniTermin
4na1Technik grafiki i poligrafii cyfrowej 4II sem. (16.01 – 10.02.2023 r.)
4na2Technik ekonomista 4II sem. (16.01 – 10.02.2023 r.)
4nbTechnik rachunkowości 4II sem. (16.01 – 10.02.2023 r.)
4nc1Technik fotografii i multimediów4II sem. (16.01 – 10.02.2023 r.)
4nc2Technik reklamy4II sem. (16.01 – 10.02.2023 r.)
4ndTechnik logistyk4II sem. (16.01 – 10.02.2023 r.)
3a1Technik programista4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)
3a2Technik fotografii i multimediów4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)
3bTechnik grafiki i poligrafii cyfrowej4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)
3cTechnik rachunkowości 4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)
3dTechnik ekonomista4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)
3eTechnik reklamy4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)
3f, 3gTechnik logistyk4II sem. (17.04 – 12.05.2023 r.)

Pobierz

data aktualizacji: 26.07.2022 r.

  1. Rozpoczęcie roku szkolnego – 01.09.2022r.
  2. Zebrania z rodzicami:
  • 31.08.2022 – spotkania z rodzicami uczniów klas I (godz. 16.30)
  • 21.09.2022 – spotkania z rodzicami uczniów wszystkich klas
  • 23.11.2022 – dla rodziców uczniów wszystkich klas
  • 25.01.2023 – zebranie informujące o ocenach za I półrocze uczniów klas I – IV (po SP)                     
  •  05.04.2023 – zebranie z rodzicami klas IVe – IVh informujące  o proponowanych ocenach rocznych
  • 19.04.2023 – spotkania z rodzicami uczniów klas I – IV (po SP)
  •  07.06.2023 – zebranie informujące o proponowanych ocenach rocznych

Klasy IV (po gimnazjum):

  1. Zakończenie I półrocza – 16 grudnia 2022r. ( jest to ostatni dzień wystawiania ocen
    za I półrocze) (informacja o ocenach śródrocznych dla rodziców – poprzez e-dziennik)
  2. 21 grudnia 2022r.(środa) – klasyfikacyjna rada pedagogiczna po I półroczu
  3. Rozpoczęcie drugiego półrocza – 19 grudnia 2022r.
  4. Wystawienie prognoz ocen ze wszystkich przedmiotów – do 04 kwietnia 2023r. włącznie
  5. Roczna klasyfikacyjna rada pedagogiczna – 19 kwietnia 2023r. (środa)
  6. Zakończenie roku szkolnego – 28 kwietnia 2023r.

Klasy I – IV (po SP)

  1. Zakończenie I półrocza – 20 stycznia 2023r. (jest to ostatni dzień wystawiania ocen

    za I półrocze)

  1. 23 stycznia 2023r. (poniedziałek) – klasyfikacyjna rada pedagogiczna po I półroczu
  2. Rozpoczęcie drugiego półrocza dla klas I – IV – 23 stycznia 2023r.
  3. Wystawienie prognoz ocen ze wszystkich przedmiotów – do 06 czerwca 2023r. włącznie
  4. Roczna klasyfikacyjna rada pedagogiczna – 19 czerwca 2023r. (poniedziałek)
  5. Zakończenie roku szkolnego – 23 czerwca 2023r.

01.09.2022 r. –   rozpoczęcie roku szkolnego

31.10.2022 r. – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (poniedziałek)

16.12.2022 r. –  zakończenie I półrocza dla klas IVe, IVf, IVg, IVh

23.12. – 31.12.2022 r. – zimowa przerwa świąteczna

11.01 – 13.01.2023 r. – dni  wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (środa, czwartek, piątek) (część pisemna (elektroniczna) egzaminu zawodowego)

20.01.2023 r.  –  zakończenie I półrocza dla klas I – IV

13.02. – 26.02.2023 r. – ferie zimowe

06.04. – 11.04.2023 r. – wiosenna przerwa świąteczna

28.04.2023 r. –   zakończenie zajęć w klasach programowo najwyższych

02.05.2023 r. – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (wtorek)

04.05. 2023 r. – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (matura z j. polskiego)(czwartek)

05.05.2023 r.  – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (matura z jezyka angielskiego)(piątek)

08.05. 2023 r. – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (matura zmatematyki)(poniedziałek)

09.05. 2023 r. – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych  (matura  z języka angielskiego (p. rozszerzony))(wtorek)

09.06.2023 r. – dzień  wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (piątek)

23.06.2023 r. –   zakończenie roku szkolnego dla klas I – IV