Start
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
15.08.2016.
Czas na klasę 1TD w zawodzie technik ekonomista!

To już kolejna klasa w tym zawodzie. Klasa będzie ściśle współpracować ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział w Opolu!

Opiekę nad tą klasą przejmie doświadczony nauczyciel przedmiotów zawodowych - ekonomicznych - Profesor Danuta Łubińska. Pani Łubińska jest koordynatorem współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział w Opolu. Jest organizatorką konkursu "Księgowe Potyczki", pracuje w Komisji przedmiotów zawodowych. Przygotowuje uczniów do konkursów i olimpiad ekonomicznych, a na co dzień uwielbia podróże, odkrywanie i poznawanie ciekawych zakątków świata.
 

 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
15.08.2016.
Wychowawca klasy 1TF - technik logistyk!

Prezentujemy kolejną klasą - tym razem technik logistyk z nachyleniem programowym "Sprawni jak żołnierze".

Wychowawcą tej klasy będzie nauczyciel geografii, geografii na poziomie rozszerzonym - Profesor Marek Pietruszka. Pan Pietruszka jest Rzecznikiem Praw Ucznia w ZSEk, jest członkiem Komisji ds Współpracy z Zagranicą i Komisji ds WSO. Ponadto prowadzi fakultety z geografii i koło geograficzne.
 

 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
08.08.2016.

Zawód: technik logistyk - 1TH

Klasa będzie łączyła dwa nachylenia programowe dotyczące logistyki - sprawni jak żołnierze i eurologistyka.

Wychowawcą tej klasy będzie absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Matematyka - mgr Anna Rogowska. Profesor Rogowska ukończyła także Eurologistykę i Transport w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu.

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu pracuje od 2010 roku. Przygotowuje uczniów do licznych konkursów, olimpiad oraz do zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk. Pełni funkcję przewodniczącej przedmiotów zawodowych logistycznych.


 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
08.08.2016.
Klasa 1AT - FOTOTECHNIK / TECHNIK EKONOMISTA

Po raz pierwszy powstanie klasa łącząca te dwa zawody - fototechnik i ekonomista. Ekonomiści będą ściśle współpracować z firmą OPTA DATA, a wychowawcą tej klasy będzie mgr Katarzyna Żukowska!

Elastyczność wspomaga każdy sukces - to moje pedagogiczne i życiowe motto - deklaruje Pani Profesor. "W ZSEk w Opolu pracuję z młodzieżą, która na moich zajęciach uczy się a także samodzielnie angażuje się w pogłębianie swych umiejętności posługiwania się językiem niemieckim i językiem angielskim".

Profesor Żukowska działa w Komisji ds Współpracy z Zagranicą i towarzyszy uczniom na wyjazdach w Niemczech lub Austrii. Ponadto prowadzi zajęcia niemieckiego dla uczniów wybierających się na praktyki do Wiednia a także dla kursantów Wydziału dla Dorosłych ZSEk. Jako coach interesuje się psychologią motywacji i emocji, czyli tym, co prowadzi do zmian w życiu. Lubi podróże, filmy, wulkany, cappuccino i Walta Disneya.
 

 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
08.08.2016.
Kolejna klasa - 1TC - technik ekonomista

Klasa o najpopularniejszym i najstarszym zawodzie będzie pod opieką mgr inż. Anny Suchińskiej. Pani Profesor jest nauczycielem przedmiotów zawodowych – ekonomicznych, głównie rachunkowości i pracowni ekonomicznej.

Profesor Suchińśka od wielu lat jest przewodniczącą komisji przedmiotów zawodowych – ekonomicznych. Prowadzi fakultety przygotowujące do egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i opiekuje się Samorządem Szkolnym. W wolnym czasie lubi wędrówki górskie i wycieczki rowerowe.

Na zdjęciu na wycieczce rowerowej ze swoją poprzednią klasą.
 

 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
04.08.2016.
Technik organizacji reklamy - klasa 1TE

Wychowawcą tej klasy będzie nauczyciel języka angielskiego i języka angielskiego zawodowego - mgr Sylwester Strzelec. Pan Profesor jest opiekunem Samorządu Uczniowskiego, członkiem Komisji ds Współpracy z Zagranicą oraz koordynatorem programu Erasmus Plus w ramach którego organizowane są praktyki zagraniczne dla uczniów naszej szkoły.
 

 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
04.08.2016.

Klasa 1TG - technik logistyk :

Prezentujemy kolejną klasę i wychowawcę. Tym razem klasa w zawodzie technik logistyk z nachyleniem programowym - eurologistyka.

Wychowawcą tej klasy będzie mgr Patrycja Borczyńska - nauczyciel języka niemieckiego i języka niemieckiego dla logistyków. Koordynator współpracy z firmą logistyczną LKW Walter oraz przewodnicząca Komisji ds. Współpracy z Zagranicą. Profesor Borczyńska uwielbia taniec!


 

 
Przedstawiamy wychowawców nowych klas!
Wpisał: Izabela Tkocz   
04.08.2016.
Zaczynamy od klasy 1BT - technik cyfrowych procesów graficznych.
 
Wychowawcą tej klasy będzie mgr inż. Izabela Tkocz - nauczyciel przedmiotów informatycznych, multimedialnych i logistycznych. Pani Profesor Tkocz jest przewodniczącą komisji nauczycieli przedmiotów informatycznych i administratorem dziennika elektronicznego Uonet+. Ponadto, zarządza szkolną platformą e-learningową e-Ekonomik oraz pracownią informatyczną.


 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1689

Wirtualny spacer po Ekonomiku

Ekonomik na Facebook'u

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości

Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2016-08-24
USD 3,8174 +0,30%
EUR 4,3116 -0,05%
CHF 3,9630 +0,03%
GBP 5,0463 +0,53%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl