Start
Zbiórka nakrętek dla Bartusia c.d.
Wpisał: Izabela Tkocz   
06.12.2016.

Bardzo dziękujemy za każda nakrętkę. Jesteście wspaniali. Liczymy na Was!!! W dalszym ciągu możecie przynosić nakrętki:)

 


 
Dla Ciebie ZWYKŁA nakrętka, a dla Bartusia RĘKA!!!
Wpisał: Izabela Tkocz   
11.10.2016.
W poniedziałek wielka zbiórka nakrętek dla Bartusia. Liczymy na Was. Każda nakrętka na wagę złota!!!

Monika Kuźnik
 

 
Ekonomiści na Międzynarodowej Konferencji Naukowej
Wpisał: Izabela Tkocz   
01.12.2016.
25 listopada 2016 r. uczniowie klasy 1c w zawodzie technik ekonomista wraz z Panią Anną Suchińską i  Małgorzatą Radziszewską brali udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej  ”Kulturowe, społeczne i etyczne uwarunkowania biznesu, gospodarki i zarządzania”, która odbyła się w budynku Politechniki Opolskiej, ul. Mikołajczyka 16. Patronat honorowy nad konferencją objął prof.  Jerzy Buzek, doktor h.c. Politechniki Opolskiej oraz dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania PO prof. Janusz Wielki. Młodzi ekonomiści z naszej szkoły zostali niezwykle ciepło przyjęci przez organizatorów, w tym prof. PO Leszka Karczewskiego i  dr Annę Rajchel. Udział w konferencji był możliwy dzięki współpracy Politechniki Opolskiej z naszą szkołą. Pracownicy naukowi uczelni wyższych z całego kraju, prezentowali w swoich wystąpieniach niezwykle różnorodną tematykę, w tym dotyczącą piractwa medialnego,  kształtowania etycznych zachowań z zastosowaniem innowacyjnych narzędzi informatycznych, gospodarki i społeczeństwa Chin czy współczesnych oczekiwań wobec przedsiębiorców. Młodzież miała możliwość zapoznania się z efektami badań naukowych prowadzonych na różnych wydziałach uczelni wyższych w kraju oraz ich osiągnięciami w zakresie nauk społecznych, w tym ekonomii.

 
Olimpiada Przedsiębiorczości
Wpisał: Izabela Tkocz   
30.11.2016.

Olimpiada Przedsiębiorczości odbędzie się 1 grudnia 2016 r. o godz. 9.00 w auli szkolnej. Zapraszamy!

Danuta Łubińska

 
Zbiórka dla bezdomych
Wpisał: Izabela Tkocz   
29.11.2016.

 
II Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
Wpisał: Izabela Tkocz   
29.11.2016.

W czwartek (17.11.2016r) dziesięciu najlepszych ekonomistów naszej szkoły brało udział w etapie okręgowym II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Brzegu. Wyniki będą ogłoszone 28 listopada. Trzymamy za nich kciuki!!!
Katarzyna Romanowska
Anna Suchińska


 

 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM
Wpisał: Izabela Tkocz   
29.11.2016.
W ubiegłym tygodniu we wtorek 15 listopada 2016r. w naszej szkole rozegrane zostały Mistrzostwa w Tenisie Stołowym chłopców.
W turnieju wzięło udział 31 zawodników reprezentujących prawie wszystkie klasy. Po rozegraniu około 80 pojedynków poznaliśmy mistrza, został nim Jakub Łach z klasy 2F. Kolejne medalowe pozycje zajęli Filip Mętel 3F medal srebrny, a Piotr Kaniak 1F medal brązowy.
Na miejscu czwartym ,,zameldował’’ się kolejny z pierwszaków Rafał Janocha 1A i tych czterech uczniów będzie nas reprezentować w Mistrzostwach Opola. Szansy reprezentowania ,,Ekonomika’’ w Mistrzostwach Miasta nie będzie miał nasz multi-medalista z ubiegłego roku Patryk Gamrot 3G, kontuzja barku wyeliminowała go z gry, a był faworytem do medali w mistrzostwach miasta i województwa.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Najlepszym życzymy powodzenia w Mistrzostwach Opola, a Patrykowi szybkiego powrotu do zdrowia i formy sportowej.
Organizatorami turnieju byli - Pan Wojciech Aksamit i Krzysztof Bartnik
 


 
"Laptop na bank"
Wpisał: Administrator   
24.11.2016.
Zapraszam wszystkich chętnych, którzy interesują się ekonomią lub informatyką do wzięcia udziału w Ogólnopolskim konkursie "Laptop na bank". Konkurs polega na rozwiązaniu testu ekonomiczno-informatycznego na platformie konkursowej  (w szkole lub w domu). Do wygrania cenne nagrody, m. in. laptopy. Zapisy oraz szczegółowe informacje u p. Anny Podleskiej (do 05.12.2016 r.).
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1779

Współpracujemy z
Wirtualny spacer po Ekonomiku

Ekonomik na Facebook'u

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości

Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2016-12-06
USD 4,1825 -0,92%
EUR 4,5035 +0,31%
CHF 4,1551 -0,21%
GBP 5,3340 -0,58%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl