Start
Wierzę w lepszych Was!
Wpisał: Administrator   
09.12.2016.
8 grudnia br. w Auli Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu odbył się cykliczny koncert charytatywny "Otwarte Serce" pod hasłem "Wierzę w lepszych Nas...". Dyrektor szkoły - Pani Ewa Nowak-Kübler, serdecznie dziękuje każdemu, kto chciał przyłączyć się do koncertu Otwarte Serce.
"Dziękuję za każdy najmniejszy wkład, za każdą melodię, zrobiony przedmiot na sprzedaż, zakrętkę, obsługę gości i za wolę bezinteresownego działania. Cieszę się, że mogę pracować, przebywać z tak dobrymi ludźmi. A dziś było magicznie i rodzinnie. Pani Lidii Stotko i Panu Damianowi Kaźmierczakowi, wolontariuszom oraz chórowi, zespołom szczególne wyrazy uznania".
Wybrany obraz
 
Konwent Gier Planszowych "STOPA"
Wpisał: Administrator   
09.12.2016.
Wybrany obraz
 
Drukomat w Ekonomiku - KONKURS FOTOGRAFICZNY
Wpisał: Izabela Tkocz   
08.12.2016.
Na szkolnym korytarzu, naprzeciwko portierni, czeka na Was bardzo funkcjonalne i przydatne urządzenie! Zerknijcie na filmik instruktażowy przygotowany przez fantastyczną ekipę z klasy 2TE i korzystajcie. Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!

Kampanię reklamową zrealizowano w ramach współpracy Zespołu Szkół Ekonomicznych z pracodawcą - właścicielem Drukomat.eu - Panem Danielem Cyrisem. Koordynatorem projektu jest Pan Piotr Wójcik.

Twórcy: Magdalena Szewczyk, Kamil Walecko, Alicja Wiśniewska, Agata Krasek, Sandra Ligenza, Joanna Gontarz.

Dołącz do wydarzenia na FACEBOOK'u
 


 
Otwarte Serce dla Bartusia
Wpisał: Administrator   
07.12.2016.

Otwarte Serce dla Bartusia from Ekonomik Opole on Vimeo.

 
XI Koncert Charytatywny "Otwarte Serce" - "Wierzę w lepszych Nas..." - 08 grudnia 2016 r.
Wpisał: Administrator   
07.12.2016.
Dnia 8 grudnia 2016 roku o godz. 12.00 w Auli Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu przy ul. Drzymały 1c po raz 11 odbędzie się koncert Otwarte Serce. Koncert, jak co roku, organizuje Zespół Szkół Ekonomicznych w Opolu. Pomysłodawcą jest pani Lidia Stotko. Jest to forma pomocy konkretnej osobie. Tym razem szkoła zaangażowała się na rzecz Bartusia. 5 grudnia szkoła zbiera nakrętki, następnego dnia zostanie przeprowadzony Mikołajkowy Kiermasz Ciast, 7 grudnia uczniowie oraz nauczyciele będą sprzedawać cegiełki oraz 9 grudnia będzie miał miejsce kolejny kiermasz. Są to sposoby, by zebrać jak najwięcej środków. W zeszłym roku na koncert przybyło około 700 osób, w tym władze instytucji państwowych oraz ordynariusz opolski ks. bp prof. dr hab. Andrzej Czaja. Wszystkie osoby dobrej woli i które są chętne pomóc Bartkowi serdecznie zapraszamy.
 
Zbiórka nakrętek dla Bartusia c.d.
Wpisał: Izabela Tkocz   
06.12.2016.

Bardzo dziękujemy za każda nakrętkę. Jesteście wspaniali. Liczymy na Was!!! W dalszym ciągu możecie przynosić nakrętki:)

 


 
Dla Ciebie ZWYKŁA nakrętka, a dla Bartusia RĘKA!!!
Wpisał: Izabela Tkocz   
11.10.2016.
W poniedziałek wielka zbiórka nakrętek dla Bartusia. Liczymy na Was. Każda nakrętka na wagę złota!!!

Monika Kuźnik
 

 
Ekonomiści na Międzynarodowej Konferencji Naukowej
Wpisał: Izabela Tkocz   
01.12.2016.
25 listopada 2016 r. uczniowie klasy 1c w zawodzie technik ekonomista wraz z Panią Anną Suchińską i  Małgorzatą Radziszewską brali udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej  ”Kulturowe, społeczne i etyczne uwarunkowania biznesu, gospodarki i zarządzania”, która odbyła się w budynku Politechniki Opolskiej, ul. Mikołajczyka 16. Patronat honorowy nad konferencją objął prof.  Jerzy Buzek, doktor h.c. Politechniki Opolskiej oraz dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania PO prof. Janusz Wielki. Młodzi ekonomiści z naszej szkoły zostali niezwykle ciepło przyjęci przez organizatorów, w tym prof. PO Leszka Karczewskiego i  dr Annę Rajchel. Udział w konferencji był możliwy dzięki współpracy Politechniki Opolskiej z naszą szkołą. Pracownicy naukowi uczelni wyższych z całego kraju, prezentowali w swoich wystąpieniach niezwykle różnorodną tematykę, w tym dotyczącą piractwa medialnego,  kształtowania etycznych zachowań z zastosowaniem innowacyjnych narzędzi informatycznych, gospodarki i społeczeństwa Chin czy współczesnych oczekiwań wobec przedsiębiorców. Młodzież miała możliwość zapoznania się z efektami badań naukowych prowadzonych na różnych wydziałach uczelni wyższych w kraju oraz ich osiągnięciami w zakresie nauk społecznych, w tym ekonomii.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 49 - 56 z 1832

Współpracujemy z
Wirtualny spacer po Ekonomiku

Ekonomik na Facebook'u

Galeria

Realizujemy projekt "Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy"
Współpracujemy z
Współpracujemy z

Certyfikaty jakości

Linki


Współpraca


Programy unijne

Biznes informacje

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-02-21
USD 4,0942 +0,61%
EUR 4,3163 -0,15%
CHF 4,0561 -0,01%
GBP 5,0888 +0,35%
Wspierane przez Money.pl
Wiadomości ze świata
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl