Kolejne sukcesy Zuzanny Kacperak

"Ostatkiem sił" Zuzanna Kacperak

Po zdobyciu I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Jednominutówka Zuzia spróbowała swoich sił w konkursach fotograficznych. I na tym polu została dostrzeżona i wyróżniona. W konkursie Zdjęcie Roku, organizowanym przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Zamojski Dom Kultury, fotografia Zuzy zatytułowana Środek została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej. 

To niezwykłe wyróżnienie, ponieważ na konkurs wpłynęło ok. 2000 prac – a w kategorii młodzieżowej udział wzięło 350 uczestników z całej Polski.

Na kolejny sukces nie musieliśmy długo czekać – w IV Międzynarodowym Festiwalu Fotografii – Rydułtowy 2021 Zuza zdobyła wyróżnienie dla najmłodszych uczestników festiwalu. Tytuł tegorocznego konkursu to: WINNI.

Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować problem ochrony naszej planety i jej mieszkańców przed wszechogarniającą dewastacją środowiska. Uczennica 3e niezwykle sugestywnie przedstawiła problem. Na zdjęciu zatytułowanym Ostatkiem sił uwieczniła kawałek wrośniętego niegdyś w płot żywopłotu, którego, mimo braku życia, nie udało się w żaden sposób usunąć.

Głęboka wrażliwość Zuzanny, jej subtelny i oszczędny styl jest niezwykle wyrazisty w swojej symbolice.

Zuzia to osoba, która chętnie uczestniczy w kreatywnych działaniach, niesamowita wyobraźnia, nietuzinkowość i zaangażowanie pozwalają Zuzannie realizować świetne, doceniane na wielu płaszczyznach projekty

Edyta Kościelak
"Środek" Zuzanna Kacperak
"Środek" Zuzanna Kacperak
sortuj według wybranych tagów i kategorii: