Laureaci i finaliści Ogólnopolskiego Konkursu o Podatkach

Laureaci i finaliści Ogólnopolskiego Konkursu o Podatkach

Sukces uczniów Ekonomika!

Dnia 08 kwietnia 2022 r. w Katowicach odbył się XII Ogólnopolski Finał Konkursu Wiedzy o Podatkach, jak co roku organizowany przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych przy współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów, pod opieką Pani Małgorzaty Radziszewskiej:

Finał konkursu składał się z dwóch części: pisemnej (test) oraz ustnej. Pytania konkursowe dotyczyły tematyki wszystkich podatków obowiązujących w Polsce. Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy, uzyskując tytuł finalisty, z czego dwoje z nich zostało ostatecznie laureatami tego konkursu. Są to:

Sukces uczniów Ekonomika w zmaganiach ogólnopolskich, w dużej mierze jest także efektem współpracy naszej szkoły z Opolskim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, który również organizuje taki konkurs dla współpracujących z nim szkół ekonomicznych  województwa opolskiego.

Przypomnijmy, że w tegorocznym konkursie II miejsce zajęła Julia Huras z kl. 3b. Wszystkim uczniom, którzy podjęli się rywalizacji w tej niezwykle trudnej dziedzinie, jaką są podatki, a zwłaszcza finalistom i laureatom etapu ogólnopolskiego, serdecznie gratulujemy.

sortuj według wybranych tagów i kategorii: