Mini-przedsiębiorstwo „Econom Company”

Mini-przedsiębiorstwo na VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce

Finał VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce

W dniu 20.10.2021 r. odbyła się VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce dla uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego. 

Jako mini-przedsiębiorstwo „Econom Company” mieliśmy możliwość wspomóc organizację Wojewódzkiego Konkursu Przedsiębiorczości i Wiedzy o Gospodarce.

Przygotowaliśmy program artystyczny i prowadziliśmy galę. Dzień wydarzenia poprzedzony był szeregiem prób, w które zaangażowali się opiekun mini-przedsiębiorstwa pani Tamara Słodkowska-Tramś oraz wszyscy wspólnicy firmy, czyli uczniowie klasy 3F. Przygotowaliśmy spektakl pt. „Shrek i zderzenie z biurokracją” w całości opracowane przez prezesa – Mateusza Radiemerskiego i wiceprezesa firmy – Szymona Springera. Galę prowadzili Martyna Gorzellik oraz Klaudiusz Bewko. Za oprawę muzyczną odpowiadały Karolina Jurkiewicz i Weronika Hellmann.

Wszystkim zaangażowanym w prace nad przygotowaniem uroczystości serdecznie dziękujemy.

Członkowie
mini-przedsiębiorstwa

sortuj według wybranych tagów i kategorii:
NBP

Jak grać, żeby wygrać?

Uczniowie ZSEk w finale konkursu ekonomicznego Uczniowie klasy 2C i 2D rywalizują w dwudniowym finale miejskiego konkursu „Jak grać, żeby wygrać”, którego organizatorem jest Wyższa

Czytaj więcej...
Zakładki - prace uczniów ZSEk

Wsparcie dla Adama

Pomagamy!!! Nasz kolega Adam Bielecki z klasy 1TA choruje na rzadką chorobę genetyczną i potrzebuje specjalistycznego, bardzo kosztownego leczenia. Aby mógł dalej kształcić się w

Czytaj więcej...