Szkolny Klub Wolontariatu zebrał 3380,50 zł dla Adama Bieleckiego. Akcja pomocy trwa!

Wraz z końcem I semestru zakończyliśmy akcję ,,Zakładka dla Adama”. Wśród uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły rozprowadzono ok. 1000 zakładek do książek, które były autorskimi projektami uczniów z klasy 3a i 3e.

Chcieliśmy w ten sposób wyrazić wsparcie dla naszego chorego kolegi Adama Bieleckiego z klasy 1a, a wszystkie zebrane fundusze przekazać na jego leczenie. Przez 2 miesiące udało się przeprowadzić zbiórki prawie we wszystkich klasach naszej szkoły oraz zorganizować bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny.

Ostatecznie przekazaliśmy mamie Adama, p. Ewie Bieleckiej kwotę 3380,50 złotych

Akcja pomocy dla Adama nadal trwa!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo naszą akcję, dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Moniki Kuźnik i klasy 2b, która przeprowadziła kiermasz i przekazała kwotę 705 zł. Dziękujemy również klasie 4c, 2g oraz 1d, które przekazały każda ponad 200zł.

To nie koniec pomocy dla Adama. Jeśli tylko możecie, Wy albo Wasi rodzice to koniecznie przekażcie 1% przy rozliczeniu podatkowym https://www.siepomaga.pl/adam-bielecki/jeden-procent

Szkolny Klub Wolontariatu / Grupa W